А все вже продано!
Зараз на сайті немає товарів або послуг, що відповідають Вашому запиту. Спробуйте змінити параметри пошуку.
До речі, Ви можете стати першим в цій рубриці. Просто створіть магазин і додайте в нього оголошення.
До речі, Ви можете стати першим у цій рубриці. Просто розмістіть оголошення.
Найчастіше зброю купують для самооборони, полювання або спортивної стрільби. За даними статистики, близько 1 млн українців мають відповідні ліцензії. Вирішивши придбати рушницю або пістолет, багато хто не знає, з чого почати і куди звертатися. Робити таку серйозну покупку можна тільки в спеціалізованих магазинах, в тому числі в інтернеті, після отримання спеціального дозволу.
Якщо ви замислились над придбанням озброєння, для початку вивчіть його різновиди:
Купувати деякі види озброєння мають право тільки особливі категорії громадян. Бойову і травматичну зброю дозволено купувати співробітникам правоохоронних органів і охоронних агентств, працівникам судів, депутатам, журналістам. Але для володіння багатьма видами озброєння не потрібно бути військовим, правоохоронцем або охоронцем. Які види зброї купують пересічні громадяни України:
Без проблем можна придбати карабіни, гвинтівки, рушниці (напівавтомати, двоствольні, помпові), штуцери. Автомат Калашникова продадуть за умови, що в магазин вщується до 10 патронів і якщо він стріляє одиночними пострілами при складеному прикладі. Для придбання снайперської гвинтівки та іншої серйозної стрілецької зброї потрібен дозвіл.
Покупцю без ліцензії продадуть механічні пристрої та аерозольні розпилювачі, електрошокери, колекційну, антикварну та списану зброю, репліки та муляжі.
Купувати, зберігати і, тим паче, використовувати мисливське озброєння з довжиною прикладу менше 800 мм (пістолети, револьвери) в нашій країні забороняється.
Ліцензію видають після досягнення потенційним покупцем повноліття. З 18 років дозволено володіння газовими пістолетами і револьверами, спортивною, сигнальною, холодною і пневматичною зброєю з калібром від 4,5 мм. З 21 року ― вогнепальною гладкоствольною зброєю для полювання, з 25 ― мисливською нарізною.
Видають дозволи в спеціалізованих установах, які знаходяться у відділеннях поліції. Які документи будуть потрібні:
Іноді представники влади вимагають довідки про прописку і несудимість, характеристику з місця роботи, але ці документи не прописані в законодавстві.
Процедура проводиться в два етапи. Спочатку видається дозвіл на покупку зброї, а потім на її зберігання і використання.
Проаналізувати діючі ціни можна в Бесплатці. Вивчіть оголошення в містах: