Объявление неактивно и помещено в архив
Актуальные объявления по вашем запросу - в разделе Шины в Львове

Белшина Бел-119 195/65 R15 91H

  • Львов
  • 24.12.2016
  • Просмотров: 56
  • ID: 9095669
Состояние
Новое
Диаметр, дюйм
15
Ширина профиля
195
Высота профиля
65
Город
Львов
Продам нові шини. Ціна за 4 шини - 3800грн. Відправлю Нова пошта, наложенный платеж, оплата при отриманні. Автошина Бел-119 відноситься до розряду всесезонних шин. Всесезонні шини випускається Бобруйським шинним комбінатом в Республіці Білорусь. Вона призначена для експлуатації на легкових автомобілях вітчизняного класу і автомобілях закордонного виробництва. Шини мають гарні якості зчеплення і опору коченню, в тому числі на забруднених і покритих снігом дорогах. Незалежно від погоди шини мають низькі показники шуму, підвищену зносостійкість, гарну курсову стійкість. Belshina Бел-119 прекрасно поводиться на поворотах.
Автошина Бел-119 це радіальна шина безкамерної типу, що має симетричний всесезонний рисунок протектора. Всесезонність цієї моделі забезпечується за рахунок величезної кількості зон зацепа з дорожнім покриттям. Ці зони з'являються завдяки великому числу блоків протектора, причому вони розташовані як в центрі колеса, так і на периферії, тобто по краях. Всі ці сегменти протектора покриті різними насічками і прорізами, виконуючи функції ламелей, як в зимових шинах. Це забезпечує кращу курсову стабільність при русі на будь-якому дорожньому покритті, і покращують експлуатаційні характеристики у вигляді розгону, гальмування і зчеплення на мокрій, брудній і слизькій дорозі. Більші і масивні бічні блоки з обох сторін колеса відмінно сприймають навантаження на поворотах, що дозволяє прекрасно входити в поворот і виходити з нього.
     Високоефективні дренажної системи досягається завдяки чотирьом широким поздовжнім каналам, які пройшли через все колесо і формі водовідвідних канавок, що знижує аквапланування і підвищує відведення води і талого снігу з місця зіткнення колеса і дороги.
Реклама Реклама
950 грн.
  • 36 $
  • /
  • 35 €
Покупайте безопасно

Если цена на товар очень привлекательна - это повод задуматься о правдивости данного объявления

Покупайте безопасно

Никому и никогда не передавайте данные вашей банковской карты

Покупайте безопасно

Если по набранному вами телефону вас просят перезвонить на другой номер - избегайте таких случаев

Покупайте безопасно

В случае возникновения сомнений при покупке рекомендуем дополнительно связаться с продавцом

Покупайте безопасно

Сохраняйте контактную информацию, имя продавца, детали переписки, документы, подтверждающие оплату и доставку

Покупайте безопасно

Заранее уточните все характеристики товара, попросите прислать дополнительные фотографии

Покупайте безопасно

Сотрудники сайта не обращаются к пользователям о покупке товаров.

Другие объявления автора
Уропрезервативи Conveen
В упаковці 30шт. Продам уропрезервативи. Мочеприймальник латексний уропрезерватив з пластиром, діаметр 35 мм. Артикул 51..