будинок в с.Фурси

  • Белая Церковь
  • 23.02.2018
  • Просмотров: 369
  • ID: 7402160
Тип домов
Дом за городом
Общая площадь
170 м2
Тип предложения
От посредника
Город
Белая Церковь
Продається будинок в с. Фурси. будинок 1988р. 170кв.м., 2 поверхи. У будинку на першому поверсі , коридор , хол , велика кухня - студія , вітальня , сан - вузол , котельня, 3 кімнати, На другому поверсі : великий хол и 2 кімнати, У будинку встановлені металопластикові вікна, всі комунікації , вода , каналізація , газ , електропостачання, котел двоконтурний новий економний . Господарські споруди. Гараж, літня кухня, сарай, погріб, в двох хвилинах ходьби зупинка та магазин загальна площа ділянки 7+6 сот. АН Імперія Надаємо послуги з супроводу у виготовленні документації : - експертною оцінкою на майно; - на спадщину; - на прибудову , перепланування , реконструкцію тощо ; - на приватизацію землі , кадастрового плану ; - на переклад під не житлове , зміна цільового призначення; - на узаконення самовільного будівництва , введення в експлуатацію ; - терміновий викуп нерухомого майна; - кредит під заставу нерухомості під 4 % на місяць
Реклама Реклама
60 000 $
  • 1 620 000 грн.
  • /
  • 48 795 €
Покупайте безопасно

Если цена на товар очень привлекательна - это повод задуматься о правдивости данного объявления

Покупайте безопасно

Никому и никогда не передавайте данные вашей банковской карты

Покупайте безопасно

Если по набранному вами телефону вас просят перезвонить на другой номер - избегайте таких случаев

Покупайте безопасно

В случае возникновения сомнений при покупке рекомендуем дополнительно связаться с продавцом

Покупайте безопасно

Сохраняйте контактную информацию, имя продавца, детали переписки, документы, подтверждающие оплату и доставку

Покупайте безопасно

Заранее уточните все характеристики товара, попросите прислать дополнительные фотографии

Покупайте безопасно

Сотрудники сайта не обращаются к пользователям о покупке товаров.

Другие объявления автора
Продам 1 кімнатну квартиру на Леваневського
ТЕРМІНОВО продам 1-х кімнатну квартиру м/с на масиві Леваневського, в квартирі зроблений ремонт, встановленні металоплас..
Здам приміщення на Глинняній
Здам в оренду приміщення в м. Біла Церква по вул. Глинняна загальною площею 850кв. м, трьма приміщеннями під склад або в..
Продам 3х кімнатну квартиру
Продається 3х кімнатна квартира по вул. Павличенко. Квартира не кутова, зроблено косметичий ремонт, металовластикові ві..
Продам 3х кімнатну квартиру з автономним отопленням
Продам 3х кімнатну квартиру з АВТОНОМНИМ ОТОПЛЕННЯМ на Піщаному масиві, не кутова, частково МПВ, МПБ, столярка квартира ..
Продам 1 кімнатну квартиру в новобудові
Продам 1-x кімнатну квартиру в новобудові по вул. Василя Симоненка ( вул Калініна) в 5хв від центра міста,в квартирі зро..
Здам 1 кімнатну квартиру з меблями та технікою
Здам 1 кімнатну квартиру. квартира з косметичним ремонтом, меблі - кухня, шафа, кровать, з техніки холодильник, пральна ..
Продам Пекарню
Опис: Продаю Пекарню. Розташована в смт. ВОЛОДАРКА. Капітальне цегляна будівля 20 на 20 метрів (стіни 60см.) Залізобетон..
Продам  Будинок
Продам цегляний будинок в м Богуславі, 1994 року побудови. В Будинку 4 кімнати, загальна площа будинку 124 квадратних ме..
Продам 2х кімнатну з кап. ремонтом
Продам 2х кімнатну квартиру на Левангевського. в квартирі зроблено капітальний ремонт, встановлено металопластикові вікн..
Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом
Продам 1х кімнатну квартиру в новобудовіпо вул Василя Симоненка (Калініна) . Квартира не кутова, зроблений ремонт, встан..