325г. - 125 грн.
650г. - 240 грн.
Поліформ Червоний є ефективним засобом для видалення іржі та створення захисного шару на металі.
Поліформ Червоний ефективно видаляє оксиди і гідроксиди (іржу), на поверхні заліза (сталі, чавуну), алюмінію, хрому, нікелю. В окремих випадках, при наявності під шаром окислів рівній поверхні металу, відновлює блиск металевої поверхні.
Ефективно видаляє старе воронування.
Ефективно видаляє накип та нальоти.
Розклинює поржавілі з'єднання.
До складу перетворювача іржі Поліформ Червоний входять органічні та неорганічні кислоти, емульгатори і детергенти, а також інгібітор корозії, який спеціально синтезується для даного засобу.
Правильно підібраний склад вигідно відрізняє Поліформ Червоний від інших перетворювачів іржі, які існують на Світовому ринку.
Інструкція застосування Поліформ Червоний:
1. Перш за все необхідно очистити поверхню металу від бруду і пластової іржі.
Для нанесення засобу Поліформ Червоний зручно застосовувати пензлик або щітку (наприклад стару зубну щітку).
Вже в малих кількостях засіб ефективний для видалення кузовної іржі, тому рекомендуємо відлити трохи перетворювача іржі в невелику ємність, щоб не забруднювати основну кількість.
2. Засіб наносимо на іржу, при цьому його можна перемішувати на поверхні для поновлення контакту.
3. Через 10-20 хвилин видалити (витерти) продукти перетворення серветкою або ганчіркою.
Якщо продукти перетворення на поверхні металу загусли або затверділи (при більшому часу витримки), потрібно нанести трохи перетворювача іржі, при цьому розчиняється затверділа плівка.
4. Якщо іржа залишилась - повторно нанести засіб і через 10-20 хвилин прибрати продукти реакції (за цей час продукти реакції не повинні встигнути загуснути). Таких повторень знадобиться кілька.
5. Коли проявиться більша частина поверхні, на ній ми можемо побачити чорні крапки та полоси, їх рекомендується розкрити (розколупати) під шаром перетворювача іржі. Для чого можна використовувати, шило, викрутку або залізну щітку. В ідеалі повинна бути матова поверхня металу з краторами або без, і трохи чорних крапок, що не критично.
6. Поверхню насухо протерти від продуктів перетворення. Не можна промивати водою або допускати конденсації вологи або опадів перед фарбуванням. Якщо все ж потрапила вода рекомендується насухо витерти, повторити обробку засобом і потім насухо витерти.
7. Фарбування рекомендується проводити в два шари або більше! Якщо був контакт з маслом - перед фарбуванням поверхню металу знежирити.
8.Перед фарбуванням оброблений метал можна зачистити наждачною бумагою зернистістю 120 - 200 для отримання кращої адгезії (зчеплення металу з фарбою), а також рекомендується обробити цю поверхню повторно перетворювачем іржі, щоб в глибині рисок відкритий метал був покритий захисних пасивним слоєм, після чого - насухо протерти.
9. Для отримання більш високих антикорозійних властивостей майбутнього лако-фарбового покриття, метал перед фарбуванням можна додатково захистити засобом Поліформ Люкс, що в середньому додасть 2-5 років антикорозійної стійкості отриманого покриття. Використовується розведений розчин Полиформ Люкс в розчиннику в пропорції 1 до 7.
10. В окремих випадках, наприклад при великих площах, іржу можна повністю не видаляти, а тільки пломбувати іржаву поверхню продуктами реакції. Для цього засіб наноситься в надлишку і втирається в іржу. Далі розігрівається до температури 30-45°C (зручно в літній період) до повного затвердіння шару продуктів перетворення. Після чого поверхня фарбується в два шари.
11. При попаданні засобу на фарбу при обробці, необхідно промокнути сухою ганчіркою або серветкою не розтираючи, а потім протерти вологою ганчіркою або серветкою, потім знову сухою (стежити щоб волога не потрапила на оброблений метал).