Подготовка сварщиков к работе в ЕС.

  • Сумы
  • 21.09.2017
  • Просмотров: 9
  • ID: 10066465
Вид занятости
Полная занятость
Тип работы
Постоянная
Город
Сумы
Представництво польського НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ Ходорів(Львівська обл.) в Україні проводить набір кандидатів (громадян України) для підготовки – зварювальників MAG-135/136(порошковий дріт) до здачі пробних тестів в роботодавців ЄС з наступним працевлаштуванням. Видається міжнародний сертифікат TUV.Підготовка ведеться в Україні згідно європейським вимогам на сучасних зварювальних апаратах .Оплата за навчання згідно прайс листа +безкоштовне проживання. Фірма надає від роботодавця БЕЗКОШТОВНО запрошення для отримання робочої візи.Також організовує поїздку до Польщі для проходження тестування і працевлаштування в роботодавців ЄС.Виїзд зі Львова в Польщу кожної неділі Працюємо без посередників. Співбесіда по скайпу-sergijpluta. Контктні дані представництва: Львівська обл. +380507716384
Реклама Реклама
Договорная
Покупайте безопасно

Если цена на товар очень привлекательна - это повод задуматься о правдивости данного объявления

Покупайте безопасно

Никому и никогда не передавайте данные вашей банковской карты

Покупайте безопасно

Если по набранному вами телефону вас просят перезвонить на другой номер - избегайте таких случаев

Покупайте безопасно

В случае возникновения сомнений при покупке рекомендуем дополнительно связаться с продавцом

Покупайте безопасно

Сохраняйте контактную информацию, имя продавца, детали переписки, документы, подтверждающие оплату и доставку

Покупайте безопасно

Заранее уточните все характеристики товара, попросите прислать дополнительные фотографии

Покупайте безопасно

Сотрудники сайта не обращаются к пользователям о покупке товаров.

Другие объявления автора
Нет фото
Представництво польської фірми “UKPOL” в Україні проводить набір кандидатів (громадян України) для підготовки зварювал..
Нет фото
Представництво Тренувального Центру Зварювальників Ходорів(Львівська обл.) в Україні проводить набір зварювальників (гр..
Нет фото
Центр підготовки фахівців у Львові проводить БЕЗКОШТОВНЕ тестування зварювальників (МАГ135/136),слюсарів для БЕЗКОШТОВНО..
Нет фото
Чи ти спокійно відчуваєш себе ,коли твої діти та близькі наражаються на небезпеку.Скільки нещасних випадків з ПОБУТОВИМ ..
Нет фото
Польська фірма УКПОЛ без посередників безкоштовно запрошує на роботу в Польщу на різні вакансії.Контакт через представни..
Нет фото
Представництво польського НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ “ALFA” в Україні проводить набір кандидатів (громадян України) для підгото..
Нет фото
Заінвестуйте в себе.100% Успіх.Центр підготовки фахівців "АЛЬФА" (Ходорів,Львівська обл.) проводить набір громадян Укра..
Нет фото
Договорная
Представництво фірми" Кроксвіт" в Сумах проводить підготовку водіїв КАТ-В для проходження тестів і гарантованого прац..
Нет фото
Тренувальний Центр підготовки зварювальників "АЛЬФА" (Ходорів,Львівська обл.) проводить набір громадян України для підго..
Підготовка зварювальників до роботи в ЄС.
Представництво НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ Ходорів(Львівська обл.) в Україні проводить набір кандидатів (громадян України) для ..